21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи

21 листопада 2018

Шановні викладачі та співробітники, дорогі студенти!

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи.

У цей день ми вшановуємо громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, які мають надзвичайне значення для реалізації європейського шляху розвитку України.

Світла пам’ять Героям Небесної Сотні та воїнам, які полягли, захищаючи незалежність української держави на Сході України, стримуючи збройну агресію Російської Федерації.

Наша громадянська зрілість, єдність, патріотизм та віра в нашу перемогу є запорукою захисту демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Слава Україні!