Презентація книги Віталія Голубєва «Ефективність: книга для тих, хто працює з інформацією»

21.09.2018

У Національному університеті «Острозької академії» 20 вересня головний редактор Видавничого дому «ОГО», секретар Національної спілки журналістів України, викладач кафедри журналістики НаУОА Віталій Голубєв презентував свою четверту книгу «Ефективність: книга для тих, хто працює з інформацією». Книга написана не лише для журналістів, а й редакторів, прес-секретарів, контент-менеджерів, піарників та маркетологів, а також може бути корисною і для педагогів.

«Ефективність: книга для тих, хто працює з інформацією» складається з двох частин: «Як?» та «Навіщо?». У частині «Як?» автор подає 96 порад-лайфхаків, а в іншій частині — 14 статей, у яких Віталій Голубєв свої міркування про життя загалом.

«Як встигати більше і при цьому не „загнати“ себе? Бути активним у соцмережах — і водночас не піддавати себе стресу від суперечок у Фейсбуці? Миттєво реагувати на нові можливості — і, разом із тим, утримувати у фокусі уваги довгострокові проекти? Книга „Ефективність“ — саме для тих, хто ставить перед собою ці та подібні питання. Її читач — не той, кому треба пояснювати, як написати статтю. Він радше цікавиться тим, як за цей самий час написати 10 статей. А потім — „витиснути“ зі зробленого максимум. Соцмережі, месенджери, електронна пошта, підготовка текстів, зустрічі й наради — це те, чим живе читач книги „Ефективність“. Людина, яка працює з інформацією, яка живе в інформаційному світі. А книга — розповідає про те, як зробити це життя продуктивнішим...», — ідеться в анотації до книжки.

Свою четверту книгу Віталій присвятив дружині Юлії та трьом донькам. Як зазначає сам автор, цю книгу він писав насамперед для самого себе, і процес написання навчив його правильно розподіляти час.

«Кожна людина маю справу з такими категоріями: час та інформація. Ці поняття настільки взаємопов’язані, що цим і пронизана вся книжка. Адже час — це основний ресурс нашого життя. Ми повинні розподіляти свій час і на роботу, і на сім’ю, і на сон, при цьому розставляти пріоритети. Для мене успішною людиною є та, у якої всі ці три частини збалансовані», — зауважив пан Віталій.

Презентацію відвідало багато студентів різних спеціальностей, які згодом мали змогу поспілкуватися з Віталієм Голубєвим та поставити йому питання. Студентка, яка поставила автору найцікавіше питання отримала в подарунок посібник із автографом автора.