Міжнародний день рідної мови в Острозькій академії

21 лютого 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 21 лютого була проведена акція присвячена Міжнародному дню рідної мови.

Студенти Сергій Дорош, В’ячеслав Бондар і Дарина Нікітюк співали пісні українською мовою. До них приєдналися викладачі й іноземні студенти, які навчаються за обмінними програмами в Острозькій академії.

Китаянка Ао Лан, викладач Інституту Конфуція Шиньянського університету виконувала пісню своєю рідною мовою. Після виступу Ао Лан до мікрофону запросили Домініка Залуску, який заспівав польською мовою, а також Яну Решко, яка декламувала вірш угорською мовою. Наступними виступали Ребека Кеаберт, волонтерка з Америки, а також Марія Авідья, студентка з Португалії.

«Мова — це не просто слова, звуки, це — голос народу. Наш народ протягом багатьох віків творив мову, боровся за її збереження. Сьогодні надзвичайно важливо пам’ятати мову своєї держави, адже це головний скарб кожного народу. Студенти з Острозької академії та закордонних закладів вищої освіти продемонстрували, що якою б мовою ми не говорили, потрібно її любити, плекати та поважати», — зауважив організатор заходу В’ячеслав Бондар.