*

Відкриття новорічної ялинки

20 грудня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» традиційно 19 грудня у  День Святого Миколая відбулося відкриття  святкових новорічних ялинок біля головного корпусу вишу. У цей день студентів, професорсько-викладацький склад та їх дітлахів урочисто привітав Святий Миколай.

До свята також приєднався  академічний хор, який  виконував різдвяні  музичні композиції, зокрема, і  славнозвісну українську пісню «Щедрик». Театральний герой Святий Миколай  частував діток солодощами, а ті розповідали віршики та співали пісень.

Оскільки Острозька академія завжди виступала на захист навколишнього середовища, тому вже давно відмовилися від живих дерев.

Студенти, які долучилися до прикрашання ялинок, запевняють, що цим вчинком вони вирішили продемонструвати гуманне ставлення до природи і створити новорічний настрій, не зрубуючи вічнозелених красунь.