Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Відкриття новорічної ялинки

20 грудня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» традиційно 19 грудня у  День Святого Миколая відбулося відкриття  святкових новорічних ялинок біля головного корпусу вишу. У цей день студентів, професорсько-викладацький склад та їх дітлахів урочисто привітав Святий Миколай.

До свята також приєднався  академічний хор, який  виконував різдвяні  музичні композиції, зокрема, і  славнозвісну українську пісню «Щедрик». Театральний герой Святий Миколай  частував діток солодощами, а ті розповідали віршики та співали пісень.

Оскільки Острозька академія завжди виступала на захист навколишнього середовища, тому вже давно відмовилися від живих дерев.

Студенти, які долучилися до прикрашання ялинок, запевняють, що цим вчинком вони вирішили продемонструвати гуманне ставлення до природи і створити новорічний настрій, не зрубуючи вічнозелених красунь.