*

Вихованці дитбудинків Рівненщини отримали подарунки від студентів Острозької академії

20 грудня 2018

До Дня Святого Миколая студенти Національного університету «Острозька академія» організували акцію збору подарунків для вихованців декількох дитячих будинків Рівненщини.

Акція тривала з 6 до 17 грудня з ініціативи студентів факультету романо-германських мов та Братства спудеїв НаУОА, до якої долучилися студенти і викладачі всього університету. Серед подарунків — іграшки, канцелярське приладдя, кошти тощо.

Подарунки відвезли до трьох спеціалізованих закладів селища Олександрія, Рівненської області — комунального закладу «Олександрійська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради, Дитячого будинку сімейного типу родини Куцеля та комунального закладу «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради.

Крім подарованих іграшок і канцелярії, студентам Острозької академії також вдалося втілити давню мрію десятьох діток родини Куцеля, адже в День Святого Миколая вони отримали гітару.