В Острозькій академії обговорили проблеми культурної ідентичності крізь призму діалогу культур

20 травня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася 11 міжнародна наукова конференція «Проблеми культурної ідентичності в ситуації сучасного діалогу культур». Захід відбувався упродовж 18-19 травня.

Організаторами заходу виступила кафедра культурології та філософії гуманітарного факультету спільно з кафедрою документознавства та інформаційної діяльності факультету політико-інформаційного менеджменту (ПІМ).

Відкрив конференцію завідувач кафедри культурології та філософії Микола Зайцев. Також із вітальним словом виступив проректор з наукової-педагогічної роботи Дмитро Шевчук.

«Зараз матеріали конференції вже в опрацюванні. До кінця травня ми плануємо опублікувати збірку цих наукових робіт, а під час конференції очікую плідних дискусій», — зазначив доктор філософських наук Дмитро Шевчук.

Такий захід проводять вже в одинадцяте. Другий рік поспіль до її організації долучилася кафедра Документознавства та інформаційної діяльності факультету Політико-інформаційного менеджменту.

Учасники конференції були розділені на 3 секції для дискусій. До заходу також долучилися студенти-першокурсники спеціальності Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

«Сьогодні наука тяжіє до міждисциплінарності. Така конференція допомагає нам зрозуміти питання глибше та з різних сторін. Ми раді, що стали співорганізаторами конференції. Наука не терпить одинокості. Лише міждисциплінарність може допомогти осягнути нові істини і отримати нові знання», — розповіла заступник декана з виховної роботи факультету ПІМ Юлія Маслова.