Острозька академія вшанувала пам'ять Героїв Небесної сотні

20.02.2018

У Національному університеті «Острозька академія» 20 лютого вшанували пам’ять загиблих учасників Революції Гідності. Студенти та викладачі під час хвилини мовчання віддали шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності тих людей, які виступили на захист демократичних цінностей і відстояли національні інтереси та європейський вибір нашої держави.

Під час панахиди у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної сотні та на Сході України. Студенти та викладачі молилися, щоб в Україні нарешті запанував мир і добробут, а пам’ять загиблих патріотів ніколи не згасала.

«Сьогодні ми повинні помолитися за душі людей, які боролися за справедливість та благополучне життя всієї держави, які віддали найдорожче — життя. Нехай їхні жертви не будуть марними, і доля України стане кращою»,

— зауважив настоятель храму преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» професор Василь Жуковський.

Також усі охочі мали можливість відвідати дві виставки, що діяли у цей день — «Революція гідності» та «Знай наших. Визначні українці. Обличчя. Думки. Вчинки».

Вже традиційно, студенти та викладачі на чолі з Головою Братства спудеїв Національного університету «Острозька академія» Сергієм Дорошем утворили колону з державними прапорами та розпочали загальноміську скорботну ходу пам’яті Героїв Небесної сотні до центральної площі міста

«Сьогоднішній день увійшов в історію як скорботний. Ми з сумом та зі сльозами на очах згадуємо події, що розгорнулися на головному Майдані України. Наша держава втратила багатьох патріотів, яким було небайдуже майбутнє. Ці люди змінили хід в історії нашої країни, і це останнє, що вони могли зробити для нас. Тому ми повинні пам’ятати про них»,

— прокоментував Голова Братства спудеїв Національного університету «Острозька академія» Сергій Дорош.