Хоровий колектив взяв участь у різдвяному фестивалі

19.12.2018

З метою популяризації українських обрядів Різдвяного циклу, збереження та розвиток українських традицій, підтримки талановитої молоді, у вівторок, 18 грудня  в актовій залі дитячої музичної школи №2 м. Рівне відбувся Х пісенний фестиваль «Зустрічаємо Різдво», організований Рівненським обласним відділенням Національної Всеукраїнської Музичної Спілки.

На це дійство прибуло понад 20 колективів і солістів з різних куточків Рівненщини. Місто Острог і, зокрема, Національний університет «Острозька академія» представив студентський хоровий колектив вишу (керівник Юлія Гефтер). Умовою участі в заході було виконання новорічно-різдвяних піснеспівів. Хоровий колектив виконав дві колядки та пісню про Святого Миколая.

Захід проходив у чудовій святковій атмосфері, де кожен мав змогу долучитися до передріздвяного дива, почути кращі зразки українських колядок та щедрівок, поділитися цінним досвідом. По завершенню фестивалю всі учасники отримали дипломи та цінні подарунки, які вручив голова Рівненського обласного відділення НВМС, заслужений працівник культури України Андрій Пастушенко. Також за збереження, популяризацію народних традицій і звичаїв хоровий колектив НаУ «Острозька академія» був нагороджений грамотою Рівненського обласного відділення Національної Всеукраїнської Музичної Спілки, яку вручила доцент Рівненського державного гуманітарного університету, заслужений працівник культури України Галина Швидків.

Завершився фестиваль спільним виконанням відомої колядки «Добрий вечір, тобі пане господарю» та загальним фото на згадку.