Марія Цип’ящук – у трійці лауреатів номінації «Молодий правник – громадський діяч»

19 грудня 2018

Викладачка Національного університету «Острозька академія», координаторка громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини Марія Цип’ящук увійшла до трійки лауреатів у номінації «Молодий правник  –  громадський діяч».

У Києві 14 грудня Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України оголосила переможців Всеукраїнського конкурсу «Молодий Правник року» за результатами 2018 року. До організаційного комітету надійшло близько 800 анкет зі всієї країни. Після декількох етапів відбору комітет визначив по 3-5 лауреатів у кожній номінації (9 номінацій) у залежності від кількості надісланих анкет. Серед них експерти обрали найкращих. У конкурсі взяли участь правники з різних регіонів України у віці до 35-ти років, які досягли високих результатів у своїй спеціальності впродовж 2018 року.

Молодих правників нагороджували перший Президент України – Леонід Кравчук, заступник міністра юстиції України – Іванна Смачило та Голова Координаційної ради молодих юристів України Євген Которобай.

Ми щиро вітаємо Марію Цип’ящук із цим досягненнями та бажаємо подальших професійних  злетів!