Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозька академія — у п'ятірці серед університетів України міжнародного рейтингу RUR

19 December 2018

Національний університет «Острозька академія» посів другу і четверту сходинки серед українських закладів вищої освіти за показниками викладання суспільних і гуманітарних наук відповідно у міжнародному рейтингу Round University Ranking (RUR). Рейтинг складається за даними однієї з найбільших інформаційно-аналітичних компаній світу Clarivate Analytics.

Серед ЗВО світу Національний університет “Острозька академія” за вище зазначеними показниками займає відповідно 567 та 549 місця.

Щорічне представлення Острозької академії у рейтингу Round University Ranking (RUR) — це результат наполегливої роботи всього колективу. Острозька академія уже давно заявила про себе у світовому науковому просторі, адже вчені публікують низку матеріалів у журналах, які входять до наукометричних баз даних і постійно працюють над власним професійним розвитком, беручи участь у різноманітних міжнародних стажуваннях, обмінних програмах тощо. Також багато випускників Острозької академії працюють у відомих міжнародних компаніях.

Детальніше за посиланням.