Студенти Острозької академії спілкувалися з поліцією Рівного

18 вересня 2018

До Національного університету «Острозька академія» 17 вересня завітали представники Національної поліції Рівного. Студенти факультету політико-інформаційного менеджменту мали можливість послухати лекцію та поспілкуватися ближче з начальником відділу патрульної поліції Сергієм Мерчуком і поліцейськими Олександрою Хохловою та Іванною Бояківською, яка, до речі, є випускницею академії.

«Порядок у країні починається з нас», — саме з таких слів розпочали лекцію представники поліції.

Команда поділилася специфікою своєї роботи, розповіла студентам про звичайний день охоронців порядку та про казуси, які траплялися на службі. А також працівники поліції провели виховну бесіду зі студентами та дали кілька настанов, що допоможуть спудеям у майбутньому в різних ситуаціях зробити правильний вибір.

Впродовж лекції студенти ставили багато запитань, зокрема, найбільше їх зацікавило питання корупції в Україні та як з нею боротися. За словами Іванни Бояківської, відповідь проста:

«Ми повинні починати змінювати себе і викорінювати не тільки тих, кому пропонують, але й тих, хто пропонує».

А пан Сергій додав:
«За два роки нашої служби ми не зафіксували жодного з проявів хабарництва у нашому регіональному правлінні».

Наприкінці зустрічі поліцейські побажали студентам легкого, вдалого навчання та мирного неба над головою.