«Погане батьківство переходить з покоління в покоління…» про важливе зі студентами НаУОА

18 квітня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 17 квітня відбулася зустріч з засновником руху «Світу потрібен батько» Cassie Carstens. Мета руху — підняти свідомість у чоловіків, проаналізувати найважливіші питання для сімей, сформувати гідну для прикладу культуру відповідального батьківства.

«Я дуже радий знаходитися тут й це є важливо. Дослідження проводилися більше 100 країн й проблема № 1 — безбатьківство. Мало просто слухати про цю проблему, потрібно щоб вона проникла в наше серце. Мене ця проблема до глибини душі пройняла в Танзанії (східна Африка, табір для біженців). Головною проблемою є не бідність й навіть не СНІД, а саме безбатьківство. Важливо змінювати вже майбутніх батьків (дітей/молодь), адже якщо цього не зробити, то ніколи не зміниться суспільство, яке ніколи не стане здоровим. Батьками не народжуються й не стають, батьками навчаються бути. Якщо є травми дитинства, якась недостача чи недолюбов від батьків, то це обов’язково проявиться в дорослому житті. Важливим є й те, як ставиться чоловік до жінки, до людини яка подарувала йому дітей. Батько повинен приносити небеса в будинок, він повинен перетворити життя своїх рідних на рай. Погане батьківство переходить з покоління в покоління, і це потрібно змінювати. Для мене важливо це було донести до студентів, адже це — майбутнє», — поділився засновник руху «Світу потрібен батько» Cassie Carstens.

Cassie Carstens, автор книги «Світу потрібен батько» та заснував рух який діє у більше, ніж 70 країнах. Також його дружина Jenny Carstens заснувала рух матерів у різних країнах світу.