В Острозькій академії школярів вчили основ програмування

17 жовтня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 16 жовтня відбувся Code.Day() – день програмування для школярів. Захід проводився в рамках тижня кодування ЄС, спрямованої на реалізацію подій у сфері програмування для дітей та молоді.

На практичному занятті викладач кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій Юрій Клебан ознайомив учасників з основами програмування на мові C# (Сі-шарп). Після чого школярі мали змогу самостійно розв'язувати задачі з програмування.

«Метою події є ознайомлення школярів із основами програмування на платформі .NET та формування у них розуміння сучасних інформаційних технологій»,  – зауважив Юрій Клебан.

До проекту долучилися школярі з Острозького району (с. Межиріч, с. Оженин, с. Хорів, с. Стадники, с. Країв, с. Бродів), а також  учні Острозьких шкіл.

Наприкінці Code.Day() школярі отримали сертифікати про участь у заході.

До слова, Братство спудеїв НаУОА спільно з викладачем Юрієм Клебаном виграли грант «Meet and Code». Захід  проводився за фінансування корпорації SAP. В Україні «Meet and Code» реалізовується разом із Ресурсним центром ГУРТ,  який є партнером Глобальної мережі TechSoup.