Лекція для студентів «Erasmus+: як потрапити на навчання за кордоном»

17 вересня 2018

Студентка 4 курсу факультету політико-інформаційного менеджменту НаУОА Надія Вийталюк 11 вересня прочитала для студентів лекцію на тему: «Erasmus+: як потрапити на навчання за кордоном».

Надія Вийталюк минулого року в рамках проекту Erasmus+ навчалася в Сілезькому університеті, що у місті Катовіце. Дівчина ділилася досвідом та враженнями від навчання у Польщі.

«Для участі в міжнародній програмі Еразмус+ студент повинен бути ініціативним та активним у соціальному житті університету. Також не варто боятися мовного бар’єру та низького рівня володіння іноземними мовами», — розповідає Надія.

Під час лекції Надія розповіла студентам, як правильно заповнювати документи, писати мотиваційний лист, де шукати інформацію про міжнародні програми обмінів. Ініціатором заходу став кандидат наук з державного управління, доцент, декан факультету політико-інформаційного менеджменту Віталій Лебедюк.

«Помітно, що студенти хочуть інтегруватися в міжнародний навчальний процес. Сподобалося, що прийшла велика кількість людей, які були активними й ставили багато запитань. Варто завжди пробувати й намагатися взяти участь у більшій кількості подій», —поділилася враженнями Надія Вийталюк.