Студенти Острозької академії зібрали гроші на підручники для дітей Луганщини

17.09.2018

У Національному університеті «Острозька академія» 12 вересня відбувся благодійний ярмарок по збору коштів на підручники для шкіл Луганщини. Організували захід студенти гуманітарного факультету та члени «Асоціації правників України».

«Однією з проблем, які є на території Луганщини — це відсутність підручників, за якими могли б навчатися школярі. Дізнавшись про це, волонтери гуманітарного факультету Національного університету "Острозька академія" і Асоціація правників України вирішили організувати благодійний ярмарок і на виручені кошти придбати підручники, щоб діти могли нормально здобувати знання.», — розповів співорганізатор акції, студент 4 курсу, гуманітарного факультету Владислав Данильченко.

На ярмарку можна було придбати солодощі і книги, а також просто пожертвувати гроші. До акції долучилися також студенти, які принесли свої книги для продажу. Організатори планують закупити підручники для дітей і передати їх у школи, щоб діти могли здобувати якісну освіту. Бібліотека Національного університету «Острозька академія» також долучилася до акції і надала книги бібліотекам у школах Донеччини.

«Такі акції надзвичайно важливі, адже таким чином ми надаємо підтримку для дітей, які проживають на окупованих територіях Сходу», — зауважила студентка 2 курсу гуманітарного факультету Приходько Марія.