В Острозькій академії презентували проект «Ukraїner»

17.05.2018

«Ukraїner» —медіа-проект, який розповідає пізнавальні історії про людей, мистецтво та найвіддаленіші куточки України. Презентація проекту відбулася 15 травня в Острозькій академії. Представляла медійну програму координаторка волонтерів і випускниця НаУОА Софія Анжелюк.

Мета проекту — привернення уваги до унікальних та самобутніх місць рідного краю та країни, популяризація продукції вітчизняних виробників, а також створення сучасних путівників Україною декількома мовами за результатами експедиції.

За проектом, експедиція триватиме півтора року і охопить всі 14 історичних земель України — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. Початком мандрівки є західна частина країни, зокрема впродовж усього літа організатори будуть знайомити українців із Закарпаттям.

Власне експедицію у регіони України організовує команда із чотирьох людей. Іншу частину роботи — розшифрування матеріалу, його створення, переклад здійснюють волонтери. Ініціатором проекту є Богдан Логвиненко, який відвідав понад п’ятдесят країн світу, працював музичним менеджером, критиком і телеведучим.

«Стати частинкою команди „Ukraїner“ набагато простіше. Для чого це робити? Насамперед для того, щоб для себе відкрити Україну, дізнатися трохи більше про неї і допомогти світові її відкривати», — пояснює Софія Анжелюк.

За тиждень стартує експедиція «Ukraїner» на Запоріжжя. Ось чому зараз «Ukraїner» шукає розшифрувальників та розшифрувальниць, перекладачів та перекладачок (переклад здійснюють шістьма мовами), журналістів та журналісток, звукооператорів та звукоператорок, монтажерок та монтажерів. Для тих, хто хоче стати частинкою проекту, варто звернутися до Софії Анжелюк, email:sofia@ukrainer.net

«Я не пам’ятаю, коли вперше дізналася про „Ukraїner“. Таке враження, ніби їх матеріали були всюди: інстаграм, фейсбук. В один момент я захотіла долучитися до них, подала заявку волонтерки. Але чи-то мені не відповіли, чи-то я не побачила відповідь у спамі — так склалося, що не могла долучитися. А сьогодні я побачила у програмі гуманітарного факультету, що відбудеться презентація „Ukraїner“. Для мене це дуже важливо та цікаво, і я збираюся співпрацювати з „Ukraїner“», — ділиться своїми думками щодо презентації студентка 2 курсу журналістики Анна Дікун.