В Острозькій академії започаткували цикл Регіональних олімпіад з навчальних предметів «Основи економіки» та «Інформатика»

17.03.2018

Економічний факультет Національного університету «Острозька академія» започаткував цикл очних та он-лайн Регіональних олімпіад з навчальних предметів «Основи економіки» та «Інформатика».

16 березня в очних олімпіадах взяло участь 25 учнів 9-11 класів із загальноосвітніх навчальних закладів Острозького району.

Метою заходу є підвищення інтересу старшокласників до поглибленого вивчення інформатики, сучасних інформаційних технологій та закономірностей функціонування національної економіки України в контексті глобалізації.

Переможців визначала спеціально створена комісія у складі кандидата економічних наук, старшого викладача кафедри економічної теорії, менеджменту та маркетингу Наталії Топішко, викладача кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій Олександра Квашука, кандидата економічних наук, старшого викладача кафедри фінансів, обліку і аудиту, заступника декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи Юлії Харчук та методиста відділу освіти Острозької РДА Надії Дрель. Комісію очолив декан економічного факультету, доктор економічних наук, доцент Людмила Козак.

Переможцями Регіональної олімпіади з навчального предмету «Основи економіки» стали:

І місце — Катерина Павлюк, учениця 11 класу НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 — ДНЗ»;

ІІ місце — Іванна Стрельник, учениця 11 класу НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 — ДНЗ»;

ІІІ місце — Марина Кухарчук, учениця 10 класу НВК «Мощаницька ЗОШ І-ІІІ ст. — ДС».

Найкращі теоретичні знання та практичні навики з інформатики продемонстрували:

І місце — Вікторія Максимчук, учениця 9 класу НВК «Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ст. — ДНЗ»;

ІІ місце — Владислав Сьох, учень 11 класу НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. (ліцей) — ДНЗ ім.. Т.Г. Шевченка»;

ІІІ місце — Ілля Врублевський, учень 11 класу НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. (ліцей) — ДНЗ ім.. Т.Г. Шевченка»

Усі інші учасники отримали грамоти за високий рівень знань.

Під час захоплюючої екскурсії Національним університетом «Острозька академія» старшокласники детальніше познайомилися із неймовірною, оповитою легендами історією заснування першого навчального закладу у Східній Європі та його сьогоденням.

Крім цього, учні отримали вичерпну інформацію про особливості навчання за новими спеціалізаціями економічного факультету Національного університету «Острозька академія»: «Економічна кібернетика», «Цифровий маркетинг», «Облік і оподаткування в управлінні бізнесом», «Бізнес-аналітика», «Проектний менеджмент» та «Комп’ютерні технології в менеджменті».

Вже з 16 квітня стартуватимуть он-лайн олімпіади із зазначених предметів для старшокласників Рівненської, Хмельницької, Волинської, Львівської та Житомирської областей.