«Візитівка-2018» в Острозькій академії

16 листопада 2018

Гумористичний конкурс «Візитівка-2018» відбувся у Культурно-мистецькому центрі Національного університету “Острозька академія” 15 листопада. Це щорічний конкурс до Міжнародного дня студента, в якому першокурсникам випадає нагода проявити себе та здобути звання найкращого факультету Острозької академії.

“Виступи були досить цікаві та насичені. Усіх першокурсників вітаю з «бойовим хрещенням» в Острозькій академії на цій сцені. Переконаний, що це був не останній ваш виступ, у вас все тільки розпочинається”, – звернувся до студентів голова журі, випускник Острозької академії Олександр Харчук.

За перемогу в конкурсі «Візитівка» змагалися шість команд. Вони презентували відеоролики, танцювальні та вокальні номери, а також розігрували гумористичні мініатюри, демонструючи свої таланти. Перше місце цьогоріч посіла команда факультету романо-германських мов.

“Мої сподівання виправдалися, адже я очікувала весело провести час. Дуже сподобалися виступи усіх факультетів, вони згуртувалися, стали однією командою й показали результат майже тримісячної роботи. Звичайно, я вболівала за свій факультет і для мене вони найкращі”, – поділилася враженнями студентка другого курсу факультету політико-інформаційного менеджменту Вікторія Бродосюк.