Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем студента!

16.11.2018

Дорогі студенти!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем студента!

Студентські роки — це один із найкращих періодів у житті, можливість формування особистісних та професійних цінностей, це перші спроби прийняття самостійних рішень, це час молодості, романтики і кохання.

Надзвичайно радіємо вашим успіхам та здобуткам у навчанні, спортивних заходах, а також активній участі у громадському житті Острозької академії!

Бажаємо вам завжди бути самими собою, раціонально використовувати свою енергію, сміливості та впевненості у досягненні цілей!

Нехай збуваються ваші найзаповітніші мрії, завжди щастить на життєвому шляху, а поруч будуть справжні друзі, мудрі наставники, рідні та кохані люди!

Віват спудеям Острозької академії!