Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем студента!

16 листопада 2018

Дорогі студенти!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем студента!

Студентські роки — це один із найкращих періодів у житті, можливість формування особистісних та професійних цінностей, це перші спроби прийняття самостійних рішень, це час молодості, романтики і кохання.

Надзвичайно радіємо вашим успіхам та здобуткам у навчанні, спортивних заходах, а також активній участі у громадському житті Острозької академії!

Бажаємо вам завжди бути самими собою, раціонально використовувати свою енергію, сміливості та впевненості у досягненні цілей!

Нехай збуваються ваші найзаповітніші мрії, завжди щастить на життєвому шляху, а поруч будуть справжні друзі, мудрі наставники, рідні та кохані люди!

Віват спудеям Острозької академії!