Брейн-ринг від ПІМу: Все, що ви хотіли знати про Євробачення

16.05.2018

16 травня студенти факультету політико-інформаційного менеджменту (ПІМ) організували брейн-ринг на тему Євробачення, особливостей його організації та проведення.

Брейн-ринг — інтелектуальна гра між двома і більше командами, суть якої у швидких і правильних відповідях на питання, причому команда, що першою правильно відповіла, позбавляє суперника можливості відповісти на це ж питання. Перемагає команда, яка набрала більше очок.

Тема Євробачення вибрана не випадково, адже фінал цьогорічного конкурсу відбувся 12 травня у Лісабоні, Португалія. Португалія приймала конкурс вперше. Це право країна отримала завдяки перемозі португальського співака Сальвадора Собрала з піснею «Amar Pelos Dois» на Євробаченні 2017 у Києві. Євробачення є одним із найбільш популярних пісенних конкурсів у Європі, що проводиться з 1956 року між країнами-членами Європейської мовної спілки.

Організатором події стали студентська рада ПІМу, якій належить ініціатива заходу, і волонтер наукового підрозділу студради факультету, студент Тарас Токмина.

Участь у брейн-рингу взяло 3 збірні команди від факультетів міжнародних відносин, Романо-германських мов та гуманітарного. Команди складалися здебільшого з 2-3 людей, студентам потрібно було правильно та швидко відповісти на 20 запитань на тематику Євробачення, а команда переможців отримала від організаторів солодкий приз.

«Євробаченням я цікавлюся з того часу, коли конкурс виграла представниця від України Джамала. Цей захід для мене цікавий, бо організований відразу після завершення конкурсу 2018 року. Маю певний багаж знань з цієї теми, тому вирішив перевірити свої сили», — розповідає учасник команди переможців, студент факультету міжнародних відносин Ігор Возюк.

«Організація заходів — відповідальна, але цікава робота. Студенти проявили ініціативу та допомогли підібрати питання, лишилося лише обрати найцікавіші з них. Задоволений, що це відбулося та сподобалося студентам», — розповів організатор Тарас Токмина.

Фінал Євробачення 2018 року відбувся у суботу, 12 травня, у Лісабоні. Перемогу здобула представниця Ізраїлю Netta.