До уваги вступників у магістратуру НаУОА 2018!

16.05.2018

З 14 травня до 5 червня триває реєстрація для вступу на магістратуру. Який список документів готувати, в якому місті здавати і які вступні іспити складати — читайте в офіційному роз’ясненні.
Вступники освітніх програм Культурологія, Релігієзнавство, Історія та археологія, Психологія, Політологія, Міжнародні відносини, Журналістика та Економіка (економічна кібернетика) складають єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ), який передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання і вступне фахове випробування (ЄФВВ) в НаУОА.
Вступники на спеціальність Право вступають до університету виключно за результатами єдиного фахового вступного випробування, яке передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Список необхідних документів, які треба подати:
1) Заява (бланк для заповнення видається у пункті реєстрації вступників)
2) документ, що посвідчує особу;
3) документ про здобутий ступінь вищої освіти (ОКР) або довідка щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2018 році;
4) дві фотокартки розміром 3Х4;
5) документи про успішне проходження додаткових вступних випробувань (перехресні іспити);
6) документи, що засвідчують право на особливі умови складання ЄФВВ/ЄВІ (за наявності).

Кінцевий термін подачі документів для реєстрації на ЗНО — до 5 червня 18:00.
Єдиний вступний іспит з іноземної мови — 11 липня, а єдине фахове вступне випробування — 13 липня. Фахові вступні випробування для вступ на гуманітарні спеціальності — 9 липня.

Пункти реєстрації вступників в НаУОА:

Спеціальність

Пункт реєстрації

034 Культурологія

031 Релігієзнавство

032 Історія та археологія

053 Психологія

052 Політологія

291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

061 Журналістика

Деканат факультету міжнародних відносин

081 Право

051 Економіка (економічна кібернетика)

Кафедра правосуддя та кримінально-правових дисциплін

ЄВІ та ЄФВВ: використання результатів:
- для складання вступних випробувань достатньо зареєструватись на одну освітню програму до одного закладу освіти та успішно скласти випробування;
- ЄВІ та ЄФВВ дають право подати до 5 заяв на бюджетні місця і необмежені кількість на контрактні місця за номерами 081 та 293 — Право і Міжнародне право;
- Обмежень в подачі заяв на інші спеціальностей немає;
- Результати випробувань можуть бути використані в додаткових конкурсах, оголошених у 2018 році.

Перехресний вступ:
- Для подання заяви за перехресним вступом необхідно скласти додаткові всупні випробування за кожною конкурсною пропозицією у кожному виші;
- Додаткові вступні випробування можуть проводитися з 14 травня по 31 травня для допуску до ЄВФФ/ЄВІ та під час прийому документів, якщо ЄВФФ/ЄВІ складено;
- ЗВО мають право, але не зобов’язані брати до уваги результати додаткових випробувань в інших вишах;
- Обмежень у кількості заяв на інші спеціальності немає.

Іспити у виші замість ЄВФФ/ЄВІ:
- Особи, які не можуть взяти участь у вступних випробуваннях через наявність у них захворювань, зазначених у Переліку захворювань та захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження ЗНО;
- Особи, які для виконання ЄВФФ/ЄВІ потребують створення інших особливих умов, ніж зазначені у переліку за кодами 0101-0104, 0201-0203, 0206, 0301-0306, 0401, 0501, 0601, 0701, 0702;
- Вступники , звільнені з військової служби (у тому числі демобілізовані) після 31 березня 2018 року.