Науково-практична конференція «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації»

16 березня 2018

Кафедра англійської філології факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» 15 березня провела студентську науково-практичну конференцію «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації». Головою оргкомітету конференції був доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри англійської філології факультету романо-германських мов НаУОА Анатолій Худолій.

Конференція зібрала кращих представників молодої наукової еліти з різних регіонів України, а саме з: Харкова, Житомира, Прикарпаття, Івано-Франківська, Переяслав-Хмельницького, Чернівців. Загалом взяли участь 42 студенти, серед яких активно працювали студенти 4 курсу факультету романо-германських мов.

Після офіційного відкриття студенти розділилися по секціях, залежно від досліджуваної тематики. Всього працювало 6 секцій за різними напрямами. Студенти у своїх доповідях порушували питання комунікативної, когнітивної лінгвістики, новітньої технології викладання іноземних мов, лексичних, граматичних та стилістичних аспектів перекладу та сучасних інтерпретацій текстів світової літератури.

За результатами конференції буде виданий збірник студентських наукових записок.