Презентація духовних книг в Острозькій академії

16 березня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 15 березня презентували духовні книги релігійного видавництва «Св. Володимира та Ольги»: «Молитви до Небесних Сил за захист українського народу» та «Божий храм Св. Федора Острозького». Перед початком заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні.

Про призначення та зміст книг розповідав директор видавництва Володимир Панчишин:

«Книга „Молитви до Небесних Сил за захист українського народу“ писалася насамперед для того, щоб вшанувати родини Небесної Сотні, віддати їм шану за їх рідних, які загинули на Майдані. Тут — і молитви, і біографії Героїв Небесної Сотні, і поезія Майдану, і розповіді про священників на війні тощо».

«Молитви до Небесних Сил за захист українського народу» Володимир Панчишин укладав та видавав два роки. Він особисто шукав та спілкувався з родинами загиблих Героїв Небесної Сотні. Коли книга вийшла, він подарував її цим родинам.

Ще одну книгу релігійного видавництва «Св. Володимира та Ольги» — «Божий храм Св. Федора Острозького» презентувала кандидат мистецтвознавства, викладач НаУОА Ярослава Бондарчук. Вона розповідала студентам та викладачам про становлення та історію храму, що описується в книзі.