Студентки Острозької академії – переможниці Всеукраїнського студентського турніру з філософії

16 лютого 2018

Студентки магістеріуму спеціальності «Культурологія» Національного університету «Острозька академія» Наталя Лисовець, Мирослава Лукащик і Соломія Процак зайняли перше місце у Всеукраїнському студентському турнірі з філософії, який відбувався 14-15 лютого. Зокрема, вони перемогли серед 25 команд із усіх регіонів України, зумівши випередити також представників столичних вузів. Всеукраїнський студентській турнір з філософії — це командне творче змагання серед студентів закладів вищої освіти з філософської тематики дискусійного характеру. Тому для хорошого результату особливо важливо працювати в команді, уміти критично мислити й переконливо висловлювати свою думку, що й успішно показали студентки.

Кандидат філософських наук, заступник декана з наукової роботи гуманітарного факультету Максим Карповець, який очолював і підтримував команду, ділиться своїми враженнями:

«Мені дуже приємно, що фахова підготовка кафедри культурології та філософії відіграла ключову роль у перемозі дівчат, оскільки багато питань ми розглядали протягом попередніх років навчання. Наприклад, фінальні питання про стосунки „Я-Ти-Інший“ та масову культуру є важливим елементом у підготовці культурологів. Також символічно, що свого часу я теж отримав перше місце у Всеукраїнській олімпіаді з філософії, правда одноосібній. Наш колектив надзвичайно гордий перемогою студенток».

Зі свого боку, журі також відзначило високий рівень підготовки студенток Острозької академії, які об’єктивно перемогли у змаганні.