Лекція від інспектора Ради бізнес-омбудсмена

15 вересня 2018

Для студентів Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського НаУОА 14 вересня прочитав лекцію Олег Крикавський.

Випускник Острозької академії Олег Крикавський нині працює інспектором у Раді бізнес-омбудсмена. Це незалежний, постійно діючий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України. Рада представляє та захищає інтереси українського бізнесу у державних органах.

Пан Олег розповідав студентам про своє навчання, кар’єрний шлях та організацію, в якій працює вже понад три роки.

«Високі ідеали та принципи відносин усередині Острозької академії дали мені правильні дороговкази у житті, тому зараз я займаюся прозорістю у відносинах між бізнесом й органами державної влади. Звісно шикарні навики англійської мови допомогли мені не раз у житті. Дякую академії за це», — зауважив він.

Також лектор показав студентам презентацію про Раду бізнес-омбудсмена, висвітлив основні завдання організації, принципи роботи, основні функції, інструменти роботи та на прикладі висвітлив організацію робочого процесу.

«Кожен із вас повинен прийняти важливе рішення, чим ви хочете займатися. Це основне питання, на яке зараз молода людина повинна знайти відповідь. Не бійтеся проявляти себе. Намагайтеся брати участь в різних заходах, конференціях, програмах. Будьте активними і вам вдасться досягти успіху в житті», — додав наприкінці Олег Крикавський.