«Рекреація – 2018»

15 червня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 14 червня відбулося свято спорту та здоров’я. «Рекреація — 2018» зібрала на території університетського спортивного комплексу чимало студентів, викладачів та гостей академії. Це свято є завершальним етапом щорічної спартакіади здоров’я та заохочує студентів університету до фізичного розвитку і ведення здорового способу життя.

«Ми щороку проводимо рекреацію, щоб підвести спортивні підсумки серед студентів за весь навчальний рік. Наші спудеї показали хороші результати з різних видів спорту. Сьогодні було надзвичайно драйвово та хвилююче, адже я вболівав за кожного учасника команд факультетів. Учасники команд бігали, стрибали, піднімали штанги, перетягували канат тощо. Приємно, що студенти Острозької академії підтримують та пропагують здоровий спосіб життя», — ділиться враженнями голова Братства спудеїв НаУОА Богдан Михальчук.

До свята «Рекреації-2018» студенти підготували яскраві танцювальні та музичні номери. Кращих спортсменів року, студентів та викладачів різних видів спорту нагороджували проректор з навчально-виховної роботи Руслана Каламаж, заступник голови профспілкового комітету НаУОА Ольга Недзведовська, начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Острозької райдержадміністрації Дмитро Білюк та провідний спеціаліст комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в Рівненській області Іван Давидюк.

Фінальну церемонію нагородження переможців спартакіади й вручення грошових винагород провів ректор Національного університету «Острозька академія», професор Ігор Пасічник.

У результаті призерами спортивного дійства став факультет міжнародних відносин, який посів третє місце, Навчально-науковий інститут права імені І. Малиновського зайняв другу сходинку. Та вже ушосте першість здобув економічний факультет. Капітану команди-переможця вручили головний приз спортивної естафети — Кубок Ректора.