У НаУОА відбувся тренінг з надання першої невідкладної допомоги

15 травня 2018

До Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця кафедрою громадського здоров’я НаУОА та Рівненською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України організовано та проведено майстер-клас з надання першої невідкладної допомоги. Тренінг пройшов під гаслом «Не бути байдужим, не пройти повз».

«Ми не повинні бути лікарями, щоб зрозуміти, що людині потрібна допомога. Головне не пройти повз», — підкреслює тренерка із навчання населення наданню навиків першої допомоги Марія Бєлікова.

Марія розповіла про діяльність Червоного Хреста в Україні, принципи його роботи а також вчила студентів надавати першу кваліфіковану допомогу до приїзду швидкої допомоги. Студенти мали змогу провести тренування на манекенах, обговорити поведінку в екстремальних ситуаціях. Окрім цього, тренерка розповіла про особливості надання першої невідкладної допомоги новонародженим.

Активну допомогу у проведенні заходу надала медичний співробітник Анна Голубош.

Довідково: Товариство Червоного Хреста України — неприбуткова, всеукраїнська, добровільна, громадська, гуманітарна організація, діяльність якої ґрунтується на Женевських конвенціях про захист жертв війни від 12 серпня 1949 року, ратифікованих Україною 8 липня 1954 року, а також Додаткових протоколах до них.