Вибори голови Братства спудеїв Острозької академії

15 березня 2018

Вибори голови ГО «Братство спудеїв» Національного університету «Острозька академія» відбулися 14 березня. Цьогоріч на посаду балотувалися двоє претендентів: студент Навчально-наукового Інституту права імені І. Малиновського Богдан Михальчук та Голова Братства спудеїв у 2017 році, студент економічного факультету Сергій Дорош.

Впродовж виборчого дня можна було спостерігати ажіотаж серед студентів-виборців, небайдужих до суспільного та культурного життя академії.

У виборах із відривом від свого конкурента Сергія Дороша всього у три голоси переміг Богдан Михальчук.

Переможець виборів Богдан Михальчук зізнався:

«Я впевнений у всьому, що я роблю, або ж не роблю взагалі. Прагнення стати ГБС тепер втілено у реальність. Та хочу відзначити, що для мене це не задоволення власних амбіцій, а спроба зробити життя студентства кращим, цікавішим, перспективнішим. Вдячний кожному, хто віддав свій голос за мене, я виправдаю ваші сподівання. Також хочу подякувати своєму конкурентові Сергію Дорошу, він був гідним суперником у цій боротьбі».

Також відбулися вибори кандидатів Голови Братства спудеїв факультету політико-інформаційного менеджменту та гуманітарного факультету. Студдекан ПІМу 2017 року Богдан Возруд передав свої повноваження переможниці виборів, студентці 2 курсу Яні Ходачук. А новообраною головою Студентської ради гуманітарного факультету стала студентка 2 курсу Естер Матер’ян.

Нагадаємо, Братство спудеїв Національного університету «Острозька академія» засноване 26 березня 1997 року.