*

В Острозькій академії викладачі обговорювали, як правильно оцінювати знання студентів

15 лютого 2018

У рамках Школи освітніх інновацій 14 лютого відбулося заняття для викладачів «Оцінювання знань здобувачів вищої освіти». Лекторкою була доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного універсвитету «Острозька академія», кандидат економічних наук Ольга Дем’янчук.

Пані Ольга обговорила з колегами особливості методів оцінювання, оцінювання програмних результатів навчання та критерії оцінювання. Лекторка наголосила, що в освітніх програмах та програмних компонентах (робочих програмах навчальної дисципліни) потрібно узгоджувати програмні результати навчання, методи та критерії оцінювання освітньої програми чи програми навчальної дисципліни.

«Досягнення результатів навчання має оцінюватися за допомогою процедур, що базуються на чітких і прозорих критеріях. Результати навчання за освітньою програмою (програмні результати навчання) ґрунтуються на профілі програми та описують те, що студент знає, розуміє та здатний робити після завершення програми», — зауважила Ольга Дем’янчук.

Також лекторка поділилася власними напрацюваннями щодо узгодження результатів навчання, методів та критеріїв оцінювання навчальної дисципліни «Фінанси», яку вона викладає для студентів економічного факультету Острозької академії понад десять років.