В Острозькій академії започаткований цикл олімпіад у сфері громадського здоров’я

15.02.2018

У Національному університеті «Острозька академія» з ініціативи кафедри громадського здоров’я започаткований цикл олімпіад у сфері громадського здоров’я. 14 лютого до участі в цьому заході організатори запросили учнів восьмих класів зі шкіл Острозького району.

Метою олімпіади є активізація опорних знань учнів з біології, хімії та основ здоров’я, створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу учнів, їх професійної орієнтації на спеціальність «Громадське здоров’я».

Переможців визначала спеціально створена комісія у складі методиста відділу освіти Острозької РДА Надії Дрель та викладачів кафедри громадського здоров’я Наталії Кулеши й Анни Гільман. Комісію очолив завідувач кафедри громадського здоров’я, доцент Ігор Гущук.

«Учні мають достатню наукову підготовку, проявили інтерес у підтриманні та збереженні здоров’я населення. Творчі завдання учнів були відзначені оригінальністю, аргументованістю основних тез викладу, вмінням довести власну позицію з обраної проблеми на підставі набутих знань, критично аналізувати та обґрунтовувати висновки», — зауважив Ігор Гущук.

Переможцями олімпіади стали:
(І місце) Вольчевська Яна (Грем’яцька ЗОШ І-ІІІ ст.)
(ІІ місце) Шинкарук Анна (НВК "Оженінська ЗОШ І-ІІІ ст. (ліцей), ДНЗ ім. Т.Г. Шевченка)
(ІІІ місце) Антонюк Назар (Хорівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Також було відзначено роботу учениці НВК «Оженінської ЗОШ І-ІІІ ст., (ліцей), ДНЗ ім. Т.Г. Шевченка) Горощук Анастасії, яка проявила якості публіциста-початківця під час виконання творчого завдання.

Переможці отримали грамоти і відвідали екскурсію Національним університетом «Острозька академія».