Корисна інформація для абітурієнтів Острозької академії

14 липня 2018

Дорогі абітурієнти, щиро вітаємо вас на офіційному сайті Національного університету “Острозька академія”! Ми раді, що ви обрали саме цей заклад вищої освіти як майбутнє місце свого навчання й цікавого студентського життя.

Для зручності ми зібрали посилання (лінки) з актуальною інформацією щодо вступної кампанії-2018 в Острозькій академії. Сподіваємося, це допоможе вам швидко знайти відповіді на важливі питання. Успіхів вам, дорогі абітурієнти!

Інформація про приймальну комісію

Детальна інформація про спеціальності та спеціалізації Національного університету “Острозька академія”

Інформація про документи для вступу та строки прийому:

на основі повної загальної середньої освіти

на основі молодшого спеціаліста

на основі вищої освіти

вступнику, який не менше одного року здобуває ступінь бакалавра

Інформація про вартість навчання

Програми вступних випробувань

Інформація про перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (денна та заочна форма навчання)

Спеціальні умови на здобуття вищої освіти

Державне замовлення у 2018 році