Нові горизонти співпраці Острозької академії та Університету Масарика

14.06.2018

Керівник відділу міжнародного співробітництва та фандрайзингу Національного університету «Острозька академія» Едуард Балашов відвідав Університет Масарика (м. Брно, Чеська Республіка.)

Під час візиту пан Едуард зустрівся з представниками різних факультетів та Центру міжнародної співпраці університету.

«Я отримав можливість ознайомитися з діяльністю Центру, а також обговорити можливості співпраці щодо участі у європейських проектах мобільності, спільної діяльності у рамках грантових програм. Також я мав можливість поспілкуватися з керівником Центру міжнародного співробітництва доктором Яном Павліком, співробітниками Віолеттою Осоуховою, Магдаленою Ріхаковою, Аленою Конечною, Адамом Хиклем. Крім цього, відбулася низка зустрічей із представниками різних факультетів — соціальних наук, економіки і управління, гуманітарного, на яких ми обговорили можливості короткотермінових студентських і викладацьких обмінних програм, спільних досліджень і публікацій, започаткування магістерських програм з видачею дипломів обох університетів», — розповідає Едуард Балашов.

За словами пана Едуарда, на кожному факультеті Університету Масарика є міжнародний відділ і заступник декана, відповідальний за міжнародну співпрацю. Тому він зустрівся з працівником міжнародного відділу факультету соціальних наук Дагмар Хабовою, заступником декана з міжнародної співпраці факультету економіки і управління доктором Петером Смутним та заступником декана з міжнародної співпраці гуманітарного факультету доктором Томашем Поспішилем.

«Зустрічі відбулися досить продуктивно, адже чеські колеги налаштовані на співпрацю. Особливо зацікавлений гуманітарний факультет, оскільки там вивчається українська філологія та педагогічна психологія», — додає Едуард Балашов.