До Острозької академії завітали народні депутати Олег Ляшко та Андрій Лозовий

14 червня 2018

Вже удруге до Національного університету «Острозька академія» 13 червня завітали народні депутати Олег Ляшко та Андрій Лозовий.

Народні обранці спілкувалися зі студентами університету про актуальні проблеми економічної, військово-політичної, соціальної, інформаційної, дипломатичної та національної безпеки України.

«Якщо Україна хоче бути успішною на сучасному ринку, то звичайно ж треба інвестувати у знання. Потрібно будувати такі навчальні заклади, як Острозька академія, щоб ви, студенти, здобували якісну освіту та в майбутньому були успішними громадянами своєї держави», — зауважив народний депутат Олег Ляшко під час зустрічі.

Також пан Ляшко та пан Лозовий розповіли студентам, що секретом їхньої успішності є лише сумлінна праця та наполегливість. Олег Ляшко наголосив, що кожен, хто хоче досягти успіху повинен чітко ставити перед собою мету та іти до неї, при цьому дотримуватися здорового способу життя.

Після зустрічі зі студентами народні депутати мали можливість відвідати та поспостерігати за будівництвом гуманітарного корпусу Острозької академії.