Студентка спеціальності «Культурологія» перемогла у стипендіальній програмі «Завтра.UA»

14.05.2018

Наталія Лисовець, студентка 6 курсу спеціальності «Культурологія» вдруге перемогла у стипендіальній програмі Фонду Віктора Пінчука.

Студентка Острозької академії зайняла високу 25 позицію у рейтингу серед 100 переможців програми, темою конкурсної роботи стала «Репрезентація маскулінності та феміності в радянських мультфільмах». Усього в програмі взяло участь 639 конкурсантів.

«Завтра.UA» — перша приватна всеукраїнська програма підтримки талановитої молоді. Її головна мета — сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної еліти країни.

Конкурс відбувався у 3 тури:

1. 1-й тур (грудень 2017 року — лютий 2018 року) — включає обробку зареєстрованих документів та оцінювання рекомендаційного та мотиваційного листів, а також обґрунтування наукової роботи.
2. 2-й тур (лютий 2018 — березень 2018 року) передбачає розгляд фаховими експертами конкурсних робіт студентів за принципом: кожну роботу незалежно оцінюють двоє фахових експертів. Роботи передаються експертам на перевірку без зазначення прізвища автора роботи, курсу та ВНЗ, в якому навчається конкурсант. Імена експертів, що проводять оцінку робіт, не розголошуються. Загальна оцінка за конкурсну роботу є сумою оцінок, виставлених двома експертами. В рамках цього туру також відбувається оцінювання наукової діяльності конкурсантів.
3. 3-й тур (березень — квітень 2018 року) передбачає проведення очних одноденних змагань серед переможців 2-го туру конкурсу у декількох містах України (на базі ВНЗ — партнерів Програми). Мета очного етапу — оцінювання особистісного потенціалу учасників Конкурсу. Оцінювання проводиться представниками Фонду й залученими експертами за окремо визначеною програмою.

Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому національному конкурсі. До участі запрошуються всі студенти 3-6 курсів з високою академічною успішністю, активною громадською позицією та оригінальними ідеями для наукових досліджень.

Що дає студентам перемога у конкурсі?

• знання, адже стипендіати мають змогу брати участь у публічних лекціях з всесвітньо відомими особистостями, наукових конференціях і наукових програмах;
• дієвий інструмент для пошуку однодумців для цікавого спілкування з активними людьми зі всіх куточків країни;
• експертна та всебічна підтримка від програми: фінансова (1677 грн кожного місяця протягом року), інформаційна, рекомендаційна тощо;
• досвід, бо стаючи переможцями відбору, студенти розвивають практичні навички з планування проектних робіт та нагода відвідувати такі події, як Молодіжний форум «Завтра.UA», табір Youcamp та інші.

Наталія Лисовець висловлює щиру вдячність Миколі Зайцеву, завідувачу кафедри культурології НаУОА, за підтримку та цінні мудрі настанови у науковій діяльності!

Щиро вітаємо Наталю та бажаємо не зупинятися на досягнутому!