Ігор Гущук року взяв участь у науково-практичній конференції

13 жовтня 2018

Завідувач кафедри громадського здоров`я Національного університету «Острозька академія», кандидат медичних наук, експерт за напрямом громадське здоров’я, профілактична медицина, гігієна та професійна патологія, заступник Голови правління «Української Асоціації громадського здоров’я» Ігор Гущук 11–12 жовтня взяв участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України» (чотирнадцяті Марзєєвські читання). Захід відбувся в місті Києві на базі Державної установи «Інститут громадського здоров`я ім. О. М. Марзєєва Національної академії медичних наук України».

Ігор Гущук виступив з доповіддю «Нормативно-правове та кадрове забезпечення системи охорони громадського здоров’я України». Під час конференції доповідачі порушували широкий спектр питань у сфері охорони громадського здоров`я: стосовно вивчення стану забруднення довкілля, здоров’я населення, зокрема, дітей, які є переселенцями із зони АТО, а також питання промоції здоров’я в закладах освіти.

12 жовтня в рамках конференції відбувся тренінг «Підготовка медичних спеціалістів з питань профілактики впливу ендокринних руйнівників на здоров’я населення». Тренінг проводився в рамках проекту SAICM QSP «Розвиток субрегіонального інституційного співробітництва у сфері охорони здоров’я для зміцнення спроможності та обміну інформацією для вирішення проблем впливу небезпечних хімікатів на здоров’я в Білорусі та Україні».