Студент факультету міжнародних відносин переміг в олімпіаді з дисципліни "англійська мова"

13 травня 2018

Студент факультету міжнародних відносин Євгеній Терентьєв посів ІІ місце в другому турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Англійська мова», що відбувалась у Національному університеті «Львівська політехніка». Євгеній є студентом ІV курсу спеціальності «Міжнародні відносини», у Всеукраїнській олімпіаді брав участь вперше. Окрім тематики міжнародних відносин, Євгеній цікавиться політичною філософією. Він успішно поєднує цей інтерес із вдосконаленням своєї англійської: за останні 2 роки він побував на двох молодіжних англомовних конференціях Free Generation Forum, відвідав англомовний табір European Students for Libery Startup Camp, став участником міжнародної англомовної конференції LibertyCon 2018.

Підготуватись до олімпіади Євгенію допомагали всі викладачі, хто навчав його англійській. Особливу подяку переможець висловлює кандидату філологічних наук, доценту Ірині Миколаївні Тимейчук.

Щиро вітаємо переможця і бажаємо йому подальших творчих здобутків!