Студенти Острозької академії візьмуть участь у міжнародній програмі «Enactus»

12 вересня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 10 вересня презентували міжнародну програму «Enactus».
«Enactus» — це міжнародна організація, яка займається створенням соціальних підприємницьких проектів. Вона об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу. Учасники змагаються за те, щоб їхній проект профінансували.

Ініціатором презентації став студент факультету політико-інформаційного менеджменту Максим Супрунчук разом із деканом економічного факультету Людмилою Козак.

«Ми точно знаємо, що активність студентів — це завжди плюс. Ця програма дає можливість працювати над проектами вже зараз. Саме з допомогою практики студенти стають професіоналами своєї справи. Також головним плюсом є те, що ми вчимося створювати проекти високої якості. Працюючи над проектом, ми також здобуваємо комунікативні навички, налагоджуємо дружні стосунки та подорожуємо», — розповів організатор презентації Максим Супрунчук.

Для участі у проекті «Enactus» потрібно створити свою команду й представити ідею для бізнесу. Команди Enactus створюють проекти, спрямовані на покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами. Вони орієнтовані на вирішення економічних, екологічних та соціальних проблем та мають на меті досягнення Цілей Сталого Розвитку.

«Ми маємо спробувати організуватися у групи й презентувати свої ідеї. Це хороша можливість для самореалізації, адже для участі у змаганнях важливо не тільки ваші навички, а й сильне бажання», — зазначила декан економічного факультету Людмила Козак.

Студенти Острозької академії проявили зацікавлення й планують організувати свою команду для участі у національних змаганнях.