Острозька академія – у десятці університетів із найвищим середнім балом абітурієнтів

12 серпня 2018

Національний університет «Острозька академія» посів шосту сходинку у рейтингу «ТОП-10 університетів із найвищим середнім конкурсним балом», складеного Міністерством освіти і науки України за підсумками вступної кампанії-2018.

Показник найвищого середнього конкурсного балу абітурієнтів Острозької академії становить цьогоріч 165,5.

За інформацією приймальної комісії, до університету абітурієнти подали 3 441 заяву, зокрема 2498 — на державну форму навчання. Відтак на одне ліцензоване місце претендувало 2,64 вступника.