Острозька академія — у десятці серед університетів України міжнародного рейтингу U-Multirank

12 червня 2018

Національний університет «Острозька академія» увійшов до числа найкращих українських закладів вищої освіти за результатами дослідження, яке провів один з найкомпетентніших міжнародних рейтингів — U-Multirank. Він визначає найкращі університети Європи та світу.

Серед 28 закладів вищої освіти України, які взяли участь у рейтингу в цьому році Національний університет «Острозька академія» займає восьму сходинку, а серед 926 закладів Європи — 424 місце.

До слова, рейтинг U-Multirank був офіційно прийнятий вкінці січня 2013 року Європейським Союзом Цей рейтинг надає користувачам чітку інформацію про різні напрями діяльності навчальних закладів.

Нагадаємо, нещодавно Національний університет «Острозька академія» згідно з міжнародним рейтингом RUR (Round University Ranking) посів п’яте місце серед вищих навчальних закладів України загалом, а за показниками навчання й міжнародного співробітництва — четверте і друге відповідно.