Острозька академія — у п'ятірці серед університетів України міжнародного рейтингу RUR

11 квітня 2018

Міжнародний рейтинг RUR (Round University Ranking) оцінює ефективність 761 провідного вищого навчального закладу світу за 20 показниками, які згруповані у чотири ключові сфери діяльності університету: навчання, дослідження, міжнародне співробітництво, фінансова стабільність.

Відповідно до цього рейтингу Національний університет «Острозька академія» займає п’яте місце серед вищих навчальних закладів України загалом, а за показниками навчання й міжнародного співробітництва — четверте і друге відповідно.

Детально із результатами рейтингу можна ознайомитися тут.

Як розповідає проректор з науково-педагогічної роботи НаУОА Дмитро Шевчук, в університеті суттєво зросла кількість публікацій в наукометричних виданнях. Крім того, і видання Острозької академії поступово стають наукометричними. Наприклад, значні успіхи досягли журнали з економіки та філології. Також серед викладачів і студентів вишу активізувалася участь у програмах міжнародної мобільності.