Острозька академія та Рівненська юстиція підписали Меморандум про співпрацю

10 жовтня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 8 жовтня відбулося відкриття  святкування тижня Навчально-наукового інституту ім. І. Малиновського. В рамках цього заходу начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук та ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник підписали Меморандум про співробітництво.

«Сьогодні була тут уперше, але чула багато позитивних і гарних відгуків про навчальний заклад, професійний викладацький склад, високий рівень підготовки випускників. Та й власне сама у цьому переконана. Адже у нашому управлінні працюють випускники юридичного факультету вишу. То ж сподіваюся, що вже започаткована співпраця буде продовжуватися й надалі. І на роботу в органи юстиції будуть приходити розумні, ініціативні, активні випускники  –  юристи Острозької академії»,  – зазначила на своїй  Facebook сторінці Оксана Сальчук.

Меморандум передбачає обмін інформацією в сфері правозахисної, наукової, освітньої діяльності, проекти і програми, проведення круглих столів, семінарів, тренінгів, майстер класів, конференцій, взаємні візити та здійснення наукової та практичної діяльності у сфері забезпечення верховенства права і свобод людини і громадянина на основі рівноправності.