Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозька академія та Рівненська юстиція підписали Меморандум про співпрацю

10 жовтня 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 8 жовтня відбулося відкриття  святкування тижня Навчально-наукового інституту ім. І. Малиновського. В рамках цього заходу начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук та ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник підписали Меморандум про співробітництво.

«Сьогодні була тут уперше, але чула багато позитивних і гарних відгуків про навчальний заклад, професійний викладацький склад, високий рівень підготовки випускників. Та й власне сама у цьому переконана. Адже у нашому управлінні працюють випускники юридичного факультету вишу. То ж сподіваюся, що вже започаткована співпраця буде продовжуватися й надалі. І на роботу в органи юстиції будуть приходити розумні, ініціативні, активні випускники  –  юристи Острозької академії»,  – зазначила на своїй  Facebook сторінці Оксана Сальчук.

Меморандум передбачає обмін інформацією в сфері правозахисної, наукової, освітньої діяльності, проекти і програми, проведення круглих столів, семінарів, тренінгів, майстер класів, конференцій, взаємні візити та здійснення наукової та практичної діяльності у сфері забезпечення верховенства права і свобод людини і громадянина на основі рівноправності.