Михайло Бучковський та U-Report Ukraine в Острозькій академії

10 жовтня 2018

До Національного університету «Острозька академія» 9 жовтня на зустріч зі студентами завітали представники глобального молодіжного проекту U-Report Ukraine Дмитро Бурак і Дарія Мендела, а також лідер групи «Шосте Чуття» Михайло Бучковський.

«U-Report Ukraine — це глобальний молодіжний проект, впроваджений фондом ООН UNICEF, швидкі опитування через безкоштовні sms або Twitter, які дозволяють дізнатися думку молоді щодо важливих суспільних питань. Молодь, незалежно від своєї статі, місця проживання, має змогу висловити свою думку, тим самим змінюючи державу на краще», — розповідає Дмитро.

Дмитро та Дарина називають себе «ambassadors», що в перекладі означає посли, які розповсюджують інформацію. Вони розповіли детальніше про проект U-Report Ukraine та запросили студентів Острозької академії до участі. Наприкінці виступу гості провели розіграш світшоту з емблемою проекту U-Report Ukraine та нагородили одну зі студенток нашого університету.

Окрім того, проект U-Report Ukraine цього року тісно співпрацює із лідером гурту «Шосте Чуття» Михайлом Бучковським, який під час зустрічі розповів про свій творчий шлях.

«Тяга до музики у мене з’явилася ще у шкільні роки. Ми проводили репетиції у шкільній актовій залі і сусідній підсобці, де вчитель зберігав свої музичні інструменти. Свою першу пісню я написав якраз у школі. Я закохався у свою однокласницю і на уроці математики придумав слова до пісні, яку потім і назвав „Христинка“», — розповів Михайло Бучковський.

За його словами, офіційна дата створення гурту «Шосте Чуття» — 2010 рік. Візитівкою лідер вважає пісню «Скаже вона», адже її публікація відбулася неофіційно. За словами Михайла, за вісім років він із колегами досягнув значних результатів. Гурт записав низку пісень різних жанрів, з поміж 300 заявок був обраний одним із шістнадцяти фіналістів Національного телепроекту «Українська пісня» і на цьому вони не зупиняються, адже Михайло Бучковський стверджує :

«Ідея нашого гурту проста — лікувати людей, але не пігулками, а музикою».

Лідер гурту додав, що він в захваті від Острозької академії та студентів. По завершенню лекції Михайло розіграв два квитки на концерт «Шостого Чуття».