«Давайте побудуємо міст!»

10 вересня 2018

Студенти факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» спільно зі студентами Клайпедського державного університету прикладних наук, що у Литві, візьмуть участь у проекті «Давайте побудуємо міст!».

Договір про співпрацю з Клайпедським Державним Університетом Прикладних Наук підписаний 12 вересня 2016, у рамках якого відбувається інтенсивна співпраця університетів. Вже другий рік Острозька академія та КДУПН співпрацює в рамках програми Еразмус+. Так, цьогоріч студентка факультету міжнародних відносин Анастасія Верховецька вже розпочала навчання у Клайпеді, і також 4 студенти Клайпедського університету прибули на навчання на факультеті міжнародних відносин Острозької академії.

Проект «Давайте побудуємо міст!» спрямований на розвиток компетенцій, необхідних для активного соціального, громадського та професійного життя. Для досягнення цього буде посилено міжкультурне співробітництво, толерантність серед молоді.

Інструментом проекту є створення мосту компетенцій між молодими містами Клайпеда та Острог. Впродовж 5 днів учасники проекту — студенти Острозької академії — разом із колегами з Клайпеди візьмуть активну участь у семінарах, дискусіях, екскурсіях, іграх, неформальних заняттях, виконуватимуть самостійні роботи. Також в програмі проведення проекту в Клайпеді передбачено створення відеоматеріалів, що представлятимуть собою можливість зміцнення різноманітних компетенцій української та литовської молоді.

Організатори проекту переконані, що студенти, які візьмуть участь у цих заходах, отримають міжнародний досвід, розвинуть мовні навички та патріотизм, а успішне виконання проекту сприятиме ще більшій інтенсифікації майбутньої співпраці між Клайпедським Державним Університетом Прикладних Наук та Національним університетом «Острозька академія».