Концерт гурту «Шосте Чуття»

09 листопада 2018

У культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» 8 листопада відбувся концерт гурту «Шосте Чуття». Лідер гурту Михайло Бучковський разом із Тарасом Николиним, Владиславом Ярошем, Прокудіним Іваном та  Юрієм Росовським  викликали шквал емоцій серед слухачів. Послухати виконання творів прийшли  студенти, викладачі та острожани.

Молодий львівський гурт «Шосте Чуття» за короткий час досягнув значних результатів та став відомим у багатьох містах України, знайшов прихильників на різноманітних фестивалях, концертах та подіях.

«Острог, як рідна домівка для «Шостого Чуття»,  –  з таких слів розпочав концерт Михайло Бучковський.

Із  перших хвилин гурт створив рок-атмосферу, зарядив аудиторію невимовною енергією та запальними танцями. Студенти під впливом харизматичних рокерів водили хороводи, підспівували й танцювали.

За словами відвідувачів, найбільше всім сподобалася пісня «Христинка». Проте гурт підкорив серця не лише жартівлими піснями, коломийками, а й життєвими творами. Молоді виконавці завершили концерт піснею «Студентські роки».

Аудиторія настільки була взахваті від виконавців, що по завершенні охопила своїх улюбленців палкими аплодисментами. У знак подяки гурт виконав пісню на біс. Після концерту Михайло Бучковський разом із гуртом давали автографи, робили фото на пам’ять та спілкувалися із усіма охочими.

«Острог –  найкрутіше місто! Враження від вашої аудиторії, зокрема, студентів просто переповнюють. Натхнення ми черпаємо від людей, оточення, від того, що відбувається з нами. Все, що ми переживаємо, бачимо своїх друзів чи простих людей  –  це допомагає нам сворювати нові пісні, надає нам сил та натхнення», –  ділиться Михайло Бучковський.

Своїми враженнями після концерту поділився і гітарист з гурту Юрій Росовський:

«Емоції  від атмосфери концерту просто переповнюють, тому що приємна та класна  публіка!».

Національний університет «Острозька академія» бажає гурту «Шосте чуття» творчих здобутків та натхнення і неодмінно чекає наступного концерту.