Ми гортаємо словами нашу землю...

09 листопада 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 8 листопада відбулася презентація літературно-наукового альманаху «Геопоетичні студії», автором якого є доктор філологічних наук, професор кафедри української мови і літератури Світлана Кочерга та випускниця Острозької академії, викладач-стажист Христина Семерин.

«Мені б хотілося, щоб нове покоління пізнавало рідний край. Завдяки співпраці з багатьма нашими студентами-випускниками ми втілили і висвітлили ідею геопоетики. Я вважаю, що поки ми відкриваємо нашу землю, то утверджуємося самі. Зараз дуже важливо не втратити цю традицію. Ми покладаємо надії на студентів четвертого курсу, які вже багато чого можуть»,  –  розповідає Світлана Кочерга.

Альманах присвячений вивченню різних аспектів геопоетики. У збірник вміщено творчі здобутки студентів Острозької академії.

«Із Світланою Кочергою ми втілили цю ідею. Приємно відзначити, що зростає творчий потенціал, рівень, зокрема, кількість студентів, які охоче долучаються до створення збірника. Сподіваємося, що така тенденція буде і надалі. У перспективі збірник може стати платформаю для подальших літературознавчих обмінів наукових ідей та створенню нових проектів», – зауважила Христина Семерин.

Наприкінці зустрічі студенти мали змогу придбати альманах та отримати автограф від Світлани Кочерги та Христини Семерин.