Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Ми гортаємо словами нашу землю...

09 листопада 2018

У Національному університеті «Острозька академія» 8 листопада відбулася презентація літературно-наукового альманаху «Геопоетичні студії», автором якого є доктор філологічних наук, професор кафедри української мови і літератури Світлана Кочерга та випускниця Острозької академії, викладач-стажист Христина Семерин.

«Мені б хотілося, щоб нове покоління пізнавало рідний край. Завдяки співпраці з багатьма нашими студентами-випускниками ми втілили і висвітлили ідею геопоетики. Я вважаю, що поки ми відкриваємо нашу землю, то утверджуємося самі. Зараз дуже важливо не втратити цю традицію. Ми покладаємо надії на студентів четвертого курсу, які вже багато чого можуть»,  –  розповідає Світлана Кочерга.

Альманах присвячений вивченню різних аспектів геопоетики. У збірник вміщено творчі здобутки студентів Острозької академії.

«Із Світланою Кочергою ми втілили цю ідею. Приємно відзначити, що зростає творчий потенціал, рівень, зокрема, кількість студентів, які охоче долучаються до створення збірника. Сподіваємося, що така тенденція буде і надалі. У перспективі збірник може стати платформаю для подальших літературознавчих обмінів наукових ідей та створенню нових проектів», – зауважила Христина Семерин.

Наприкінці зустрічі студенти мали змогу придбати альманах та отримати автограф від Світлани Кочерги та Христини Семерин.