Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Малиновські читання»

08 грудня 2018

У Національному університеті «Острозька академія»  7 грудня  відбулася VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Малиновські читання». У заході взяли участь викладачі, аспіранти, кандидати юридичних наук з різних закладів вищої освіти  України, Білорусі та студенти Острозької академії.

Під час відкриття конференції з вітальним словом виступив ректор НаУОА, професор Ігор Пасічник, який зауважив про важливість цього заходу та його роль у вирішенні проблеми реформування держави та права в Україні.

Після відкриття розпочалося пленарне засідання, під час якого науковці виступали зі своїми доповідями щодо питань законодавчої регламентації, народного суверенітету, академічної доброчесності, особливості підпису тощо.  А потім продовжилася робота конференції на секційних засіданнях — кримінально-правових, державно-правових та приватно-правових дисциплін.