*

VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Малиновські читання»

08 грудня 2018

У Національному університеті «Острозька академія»  7 грудня  відбулася VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Малиновські читання». У заході взяли участь викладачі, аспіранти, кандидати юридичних наук з різних закладів вищої освіти  України, Білорусі та студенти Острозької академії.

Під час відкриття конференції з вітальним словом виступив ректор НаУОА, професор Ігор Пасічник, який зауважив про важливість цього заходу та його роль у вирішенні проблеми реформування держави та права в Україні.

Після відкриття розпочалося пленарне засідання, під час якого науковці виступали зі своїми доповідями щодо питань законодавчої регламентації, народного суверенітету, академічної доброчесності, особливості підпису тощо.  А потім продовжилася робота конференції на секційних засіданнях — кримінально-правових, державно-правових та приватно-правових дисциплін.