Військовий вишкіл студентів спеціальності «національна безпека».

08 травня 2018

У відповідності із Програмою військової підготовки фахівців за спеціальністю «національна безпека» навчальних груп НБ-11 та НБ −12 передбачено проведення щорічних занять на військовому полігоні на тему «Прийоми та способи ведення вогню» — проведення стрільб бойовими патронами автоматом АК-74. За навчальний рік студенти факультету пройшли відповідний для цього теоретичний вишкіл.

Зазначене практичне заняття успішно проведено 7 травня цього на військовому полігоні. Виїзд здійснено разом із ліцеїстами Острозького обласного ліцею-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Рівненської обласної ради.

Результати практичного студентів навчання показали необхідність подальшого удосконалення навиків у стрільбі.