До уваги аспірантів, студентів контрактної форми навчання та вільних слухачів!

08 лютого 2018

Шановні аспіранти, студенти та вільні слухачі Національного університету «Острозька академія»!

Згідно із с. 3, ст. 34, ч. 7 ст.73 Закону України «Про вищу освіту», п. 5.1 договору про надання освітніх послуг між Національним університетом «Острозька академія» та фізичною (юридичною) особою, університет, як виконавець послуги, має право змінювати розмір плати за навчання не частіше одного разу на рік і не більше як на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік.

Як відомо, офіційний рівень інфляції за 2017 рік склав 13,7%. Найбільшу питому вагу у вартості навчання складає оплата праці працівників. Оскільки заробітна плата професорсько-викладацького та обслуговуючого персоналу з 1 січня 2018 року зросла на 10,1%, то відповідно до наказу ректора № 10 від 01 лютого 2018 року збільшується розмір плати за надання освітньої послуги з 2017/2018 н .р. на 10% для аспірантів, студентів та вільних слухачів, у договорах з якими міститься п. 5.1. вищезазначеного змісту.

Оплату скоригованого розміру плати необхідно здійснити до 01 квітня 2018 року.

Дякуємо за розуміння!

З повагою – Бухгалтерсько-фінансова служба

Національного університету «Острозька академія»