Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

До уваги аспірантів, студентів контрактної форми навчання та вільних слухачів!

08 лютого 2018

Шановні аспіранти, студенти та вільні слухачі Національного університету «Острозька академія»!

 Згідно із с. 3, ст. 34, ч. 7 ст.73 Закону України «Про вищу освіту», п. 5.1 договору про надання освітніх послуг між Національним університетом «Острозька академія» та фізичною (юридичною) особою, університет, як виконавець послуги, має право змінювати розмір плати за навчання не частіше одного разу на рік і не більше як на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік.

 Як відомо, офіційний рівень інфляції за 2017 рік склав 13,7%. Найбільшу питому вагу у вартості навчання складає оплата праці працівників. Оскільки заробітна плата професорсько-викладацького та обслуговуючого персоналу з 1 січня 2018 року зросла на 10,1%, то відповідно до наказу ректора № 10 від 01 лютого 2018 року збільшується розмір плати за надання освітньої послуги з 2017/2018 н .р. на 10% для аспірантів, студентів та вільних слухачів, у договорах з якими міститься п. 5.1. вищезазначеного змісту.

 Оплату скоригованого розміру плати необхідно здійснити до 01 квітня 2018 року.

 Дякуємо за розуміння!

 З повагою – Бухгалтерсько-фінансова служба

Національного університету «Острозька академія»