Ігор Гущук взяв участь у засіданні щодо реформування сфери охорони здоров’я в Україні

07.12.2017

Завідувач кафедри громадського здоров’я Національного університету «Острозька академія», заступник Голови правління «Української Асоціації громадського здоров’я» кандидат медичних наук Ігор Гущук 6 грудня взяв участь у засіданні Правління Всеукраїнського Лікарського Товариства (ВУЛТ) та Національної Лікарської Ради (НЛР), що відбулися в місті Києві.

Учасники засідання Правління ВУЛТ розглядали питання щодо затвердження складу комісій, плану роботи ВУЛТ на 2018 рік, обговорювали завдання з лобіювання та промоції проекту Закону України «Про лікарське самоврядування», а також підготовку і проведення XVII Конгресу СФУЛТ та активізацію роботи з лікарями діаспори. Також порушували питання співпраці з фаховими лікарськими товариствами, міжнародними лікарськими асоціаціями та обговорювали створення регіональних навчально-тренінгових центрів.

Згодом після засідання Правління ВУЛТ відбулося ІІІ річне зібрання Національної Лікарської Ради. Під час організаційної та двох робочих сесій учасники засідання обговорювали питання:
- «Зміни в охороні здоров’я в Україні. Як запобігти хаосу?»
- «Лікарське самоврядування в Україні: шлях до імплементації»