Стрічка Вадима Юрченка – у фіналі II міжнародного кінофестивалю «Бруківка»

07 червня 2018

Відео молодого режисера «Заповіт» потрапило у номінацію «Найкращий художній аматорський фільм». Вадим є студентом 3го курсу спеціальності «Українська мова і література» в Острозькій академії.

У відео княжна Гальшка Острозька передає заповіт острожанам, у якому заповідає кошти на фундацію Острозької академії, а також згадує про свої вимушені шлюби.

Стрічку знімали у Львові, Луцьку та Острозі, а костюми створювали самі ж актори студії. До слова, саме відео відзняли до конкурсу «Гальшка року-2018», що традиційно відбувається в Острозькій академії.

У фільмі зіграли актори та акторки театральної студії «Дивись. Слухай. Відчувай» (керівник — Вадим Юрченко), а також студенти академії. У ролі головної героїні — Гальшки Острозької — Алла Штенбрехт, яка цьогоріч здобула перемогу у однойменному конкурсі краси, грації та інтелекту — «Гальшка року 2018».

Упродовж 5 місяців прийому робіт на кінофестиваль «Бруківка» було надіслано понад 3200 короткометражних фільмів із понад 120 країн. Більше 130 робіт — українського виробництва. Фільми приймалися у 4 номінаціях: художній професійний фільм, художній аматорський фільм, анімаційний фільм та соціальна реклама.

Кінофестиваль «Бруківка» — перший Кам’янець-Подільський фестиваль сучасного українського кіно, який створений підтримати таланти молодих режисерів аматорів та професіоналів зі всієї України.

Фестиваль короткого метру відбуватиметься з 22 по 24 червня 2018 року.

Зичимо Вадиму і його команді перемоги в конкурсі!